Дієтологія — напрямок в медицині, який вивчає питання правильного харчування людини, в тому числі спрямоване на вирішення проблем зі здоров'ям, нормалізацію і підтримання нормальної ваги тіла.

Дієтолог — лікар, який є експертом з питань правильного харчування, а також дає пацієнтам рекомендації щодо здорового способу життя з метою поліпшення її якості.

Консультація лікаря-дієтолога

Загалом часто побутує думка, що консультація лікаря-дієтолога Вінниці необхідна тільки при наявності надлишкової ваги у людини. Але так як накопичення зайвих кілограмів прямо пов'язане з неправильним харчуванням, то потрібен саме фахівець, який допоможе грамотно вирішити це питання. Тому сьогодні, з огляду на погану екологію і складний спосіб життя більшості з нас, а також те, що в раціоні скорочується кількість натуральних продуктів, кожній людині, яка хоче бути здоровим і добре себе почувати, необхідні послуги дієтолога.

Лікар-дієтолог в м. Вінниця готовий надати свої консультації в нашому медичному центрі «Омеда». Телефони для запису на консультацію +38 0432 504 054, +38 096 555 444 5.

Дієтолог у Вінниці допоможе підібрати правильне харчування

Правильне харчування — основа здоров'я. І Ви зможете не тільки домогтися ідеальної ваги, але і привести в порядок загальний стан організму в цілому, керуючись певними практичними рекомендаціями, які допоможе сформувати дієтолог.

Правильне харчування

У боротьбі із зайвими кілограмами недостатньо «посидіти» на першій же дієті, знайденої в інтернеті, або модному журналі. Часто навіть буває так, що деякі методи схуднення ведуть до виснаження організму. З'являються різні хворобливі симптоми, наприклад швидка стомлюваність, загальний занепад сил, проблеми зі шкірою і волоссям, проблеми зі сном і ін. До того ж результат дієт, як правило, тимчасовий і вже через кілька місяців скинуті з такою працею кілограми повертаються. Тому, щоб раціон був дійсно ефективним, потрібно підбирати його індивідуально, враховуючи анамнез людини, його спосіб життя і переваги в харчуванні. У цьому випадку без допомоги кваліфікованого дієтолога у Вінниці не обійтися.

Питання правильного харчування також дуже важливий для спортсменів і всіх тих, хто стежить за формою тіла. Ідеальне тіло — не тільки гарна спадковість або подарунок природи, а й щоденна турбота про свій організм. Без правильного і раціонального харчування тільки тренуваннями не вдасться стабільно підтримувати бажаний результат.

Практично в обов'язковому порядку послуги дієтолога потрібні людям, які перенесли складні захворювання і потребують відновлення організму.

Лікар-дієтолог центру «Омеда» допоможе в комплексному оздоровленні організму

До питань здорового харчування необхідно підходити з усією серйозністю. Завдання дієтолога — не тільки розробити раціон, який допоможе скинути зайву вагу, але і сприяти створенню красивого тіла і відновлення організму. Саме дієтолог допоможе розробити індивідуальний план харчування, грунтуючись на результатах діагностики всього організму, аналізі спадковості, способу життя, хронічних захворювань і переваг пацієнта в їжі. Прислухаючись до порад лікаря, можна назавжди позбутися від багатьох хвороб серцево-судинної системи, забути про проблеми зі шкірою і надлишковій вазі. Це зменшить кількість необхідних походів до кардіолога, дерматолога, і поліпшить самопочуття в цілому.

Кваліфікований досвідчений дієтолог нашого медичного центру, який знає основи правильного харчування, розуміє користь кожного продукту для організму, практикує індивідуальний підхід до пацієнта з урахуванням його внутрішніх потреб і психо-фізичних особливостей, розробить раціон або план харчування, правильно, корисно і ефективно саме для Вас .

Харчуйтеся правильно і будьте здорові!

Наші ціни
Консультація дієтолога
грн
Консультація дієтолога повторна
грн
Консультація-бесіда без огляду
грн
Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам