Лікар-мамолог ВінницяМамолог — лікар, що займається широким спектром захворювань і патологій молочних залоз. Він спеціалізується на лікуванні:

 • маститів;
 • мономастій, мікромастія, гіпомастій і ін .;
 • різних аномалій розвитку;
 • мастопатій;
 • доброякісних утворень (фіброаденом, ліпом, цістаденопапіллома і ін.);
 • злоякісних пухлин та ін.

На консультації мамолога в Вінниці — фахівці діагностують, підбирають адекватну для кожного випадку схему лікування, допомагають вирішити проблеми, викликані гормональним дисбалансом, здійснюють спостереження за пацієнтами, що перенесли операції на молочній залозі.

Лікар мамолог Вінниця: показання до відвідування

Маммологи відзначають, що багато хвороб молочної залози стрімко «молодіють». Основними причинами появи більшості з них фахівці вважають стреси, погіршення екології, куріння, ведення неправильного способу життя і ін. Тому кожна жінка повинна регулярно відвідувати лікаря мамолога в Вінниці. Це допоможе виявити хворобу на ранній стадії, коли вона ще ефективно лікується.

Лікар мамолог Вінниця: показання до відвідування

На жаль, більшість жінок терплять дискомфорт або болі в молочній залозі, але не поспішають звертатися до лікаря-мамолога, сподіваючись на те, що все само пройде. Це може тривати роками, тим самим губляться дорогоцінний час і можливість успішного лікування, а ймовірність виникнення ускладнень зростає.

Якщо у вас немає скарг, то досить один раз на рік відвідувати мамолога в Вінниці. Але в ряді випадків тягнути зі зверненням можна.

Термінова консультація фахівця необхідна, якщо вас турбує хоча б один з наступних симптомів:

 • будь-який дискомфорт в області молочних залоз або пахвовій западині (біль різної інтенсивності, відчуття тяжкості або розпирання і т.п.);
 • зміна форми грудей (раптове збільшення розміру, асиметрія);
 • поява вузликів або ущільнень;
 • зміна форми сосків або поява виділень з них;
 • збільшення пахвових лімфатичних вузлів;
 • поява набряків або почервоніння і ін.

Не можна нехтувати консультаціями лікаря-мамолога тим, хто страждає захворюваннями ендокринної або сечостатевої систем, має в анамнезі аборти або чищення, важкі пологи. Важливо звернутися до мамолога жінкам, які планують вагітність, які приймають оральні контрацептиви, тим, у чиїх родичів були виявлені онкологічні захворювання.

Консультація мамолога (Вінниця): як проходить прийом

Консультація мамолога в ВінниціСпеціальної підготовки прийом мамолога не вимагає. Якщо в термінової консультації лікаря немає необхідності, то краще, якщо ви потрапите на прийом з 6-го по 12-й день менструального циклу.

Мамолог уважно вислухає скарги, поставить низку питань, виконає візуальний і Пальпаційний огляд, вивчить анамнез і результати досліджень (якщо вони проводилися раніше). Для уточнення діагнозу лікар може направити на УЗД, мамографію, пункційну біопсію, цитологію виділень з сосків, порекомендувати здати кров для аналізу гормонального фону або проконсультуватися у гінеколога, ендокринолога, інших фахівців.

Приватний мамолог Вінниця

Якщо вам потрібен кваліфікований приватний мамолог в Вінниці, ви можете звернутися в медичний центр «Омеда». У нас працюють фахівці високого рівня, беруть участь в семінарах, тренінгах та ін.

До нас ви зможете звернутися з будь-якими проблемами. Досвідчений мамолог проведе діагностику, поставить точний діагноз, індивідуально, з урахуванням віку, стану здоров'я, гормонального фону і особливостей організму підбере схему лікування, навчить правильно пальпувати груди.

Пам'ятайте: своєчасне звернення до лікаря-мамолога — запорука швидкого і успішного одужання!

Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам