Людмила
03 февраля 2021
Я дуже задоволена клінікою Омеда, досягла гарного результату якого я сподівалась, щиро дякую працівникам клініки, а особисто головному лікарю який мене лікував Єрохіній Марині Віталіїївни. Дякую за теплі гарні слова, підтримку, та лікування. Особисто я навправляла свої друзів на лікування. Раджу та буду радити своїм друзям щоб приїжали тільки в клініку Омеда.
Мария Владимировна
27 октября 2020
Хочу сказать что тут работает Врач от Бога,педиатр Кундеус Елена Петровна!!!! Профессионал своего дела,ответственная,внимательная,идеально нашла подход к нашей дочке! Елена Петровна наш Врач почти с первых дней жизни. Она научила меня как правильно обращаться с ребёнком, подсказывает все что нужно знать маме по мере взросления,назначала самое безопасное лечение когда малышка болела. Таких Врачей действительно очень мало и наша семья очень рада что встретила такого Человека!!!!! Спасибо большое за Вашу работу !
Ніна Серафимівна
18 сентября 2019
Велике спасибі Олександру Володимировичу за професійний підхід, відданість своїй справі та високу якість роботи! Насправді чудовий спеціаліст . Буду і надалі спостерігатися у лікаря . Раджу усім. З повагою!
Надія
18 сентября 2019
Після пологів мала багато проблем з гінекологією(більшість з яких не були взагалі проблемами, але мене різні лікарі так запевнили і страшно налякали)після одного прийому у Фоміної виявилось, що я практично здорова і мої проблеми це лише наслідки важких пологів) які з часом самі зникли. Через 6 років знову з'явились проблеми, звичайно пішла до Тетяни Анатоліївни і абсолютно не шкодую. Дуже вдячна, що знайшла лікаря《від Бога》і всім рекомендую у неї лікуватись!P.S. За місяць мене вилікувала і вже рік не маю проблем!
Світлана
18 сентября 2019
Я безмежно вдячна Тетяні Анатоліївні, це людина з добрим серцем і широкою душею! Спеціаліст від Бога! Дякуючи їй ми вже скоро будемо відмічати пів-року нашій донечці-сонечку! Дякуємо ВАМ за щастя стати мамою! Рекомендую Тетяну Анатоліївну як КЛАСНОГО СПЕЦІАЛІСТА!!!!
Оксана
30 октября 2018
Была в этой клинике у нескольких врачей (педиатр, гинеколог, кардиолог, гастроэнтеролог) и осталась довольна качеством обслуживания и ценами. Анализы делают очень оперативно и могут сбросить на Вайбер или электронку. Персонал - внимательный, атмосфера хорошая, врачи очень квалифицированные! Рекомендую!!!
Іра
22 октября 2018
Хороший заклад, адекватні ціни!
Христина Ігорівна
22 октября 2018
Чудовий заклад, приємна атмосфера. Обслуговуємся вже не перший рік всією родиною. Професійний персонал,завжди допоможе і підкаже. А мої діти обожнюють найкращого педіатра Федорову.
Оксана
22 октября 2018
Отличный центр, хорошие доктора, качественная диагностика. Рекомендую.
Анна
19 мая 2018
В Омеде собранны лучшие специалисты со всего города. Чего стоят Бойко, Ерохина и Фомина, о которых ходят легенды.
Обратная связь

Мы хотим, чтобы наши пациенты получали только квалифицированную помощь, поэтому тщательно следим за качеством услуг.

Написать нам