Валентина
27 февраля 2023
Сьогодні проходила УЗД черевної порожнини. Дуже хочу подякувати лікарю Підопригора О.Ю .за висококваліфіковане обстеження,за професійність,,людяність,порядність, ввічливість. Дуже вдячна.
Людмила Гайдай
28 декабря 2022
Вдруге була на прийомі у Єрохіної Марини Віталіївни. Є хоч і маленькі, но позитивні результати. Задоволена!!!
Сергій
07 июля 2022
Клініка високого класу,кваліфіковані спеціалісти,я дуже задоволений результатом після лікування в трихолога
Рекомендую!!!!!
Катерина
23 июня 2022

Дуже задоволена якістю послуг в медичному центрі. Зверталася до багатьох спеціалістів, як дорослих, так і дитячих. Усі лікарі надзвичайно професіональні та уважні. Зараз проходжу курс лікування волося в Єрохіної Марини Віталіївни та бачу чудові результати. Також хочу відмітити таких чудових лікарів як педіатра Кундеус Олену Петрівну, лікаря УЗД Корчисту Олену Євгеніївну, гінеколога Фоміну Тетяну Анатоліївну. Дякую усім за вашу роботу!
Богдана
18 мая 2022
Була на прийомі у лора Штельмах Галини Констянтинівни з маленькою дитиною, дуже гарне відношення.
Діана Грушевська
09 февраля 2022
Сьогодні мама здавала аналіз крові з вени. До цих пір не може нарадуватись вашою медсестрою Ірою, вколола легенько та безболісно, дівчина дуже приємна в спілкуванні.
Володимир Сергійович Гаврилюк
10 декабря 2021
Був на УЗД - лікар Корчиста , професіонал своєї справи, записався на ОЧП попросив ще щитовидну залозу зробити - без проблем і з усмішкою, молодець, побільше б таких) Ну і лазерна епіляція Тоня і Аліна - ви агонь, молодці, я в захваті від вас, швидко,якісно,доступно
Аліна
10 декабря 2021
Постійно звертаюся всією сім'єю в Омеду, лабораторія- все на вищому рівні, і заспокоять і аналізи на вайбер відправлять)))) лікарі- чудові, хочу відмітити Мутигулліна М.А.( дитячий невролог)- досвідчена, спокійна,дитина з задоволенням іде до неї на прийом, лікарі УЗД завжди навіть коли вже немає запису знайдуть час і якісно подивляться, ну і головний лікар Єрохіна М.В.- видаляла в неї папіломи така уважна, все зробила на вищому рівні,а головне безболісно))) ОДНОЗНАЧНО РЕКОМЕНДУЮ, 👍

Раїса
24 ноября 2021
Нещодавно в клініці почав працювати новий лікар стоматолог Цебро Олександр Васильович.
Я неодноразово зверталася до нього коли він працював в іншій клініці. Хочу відмітити - що це чудовий спеціаліст своєї справи: відповідальний, ввічливий, чемний.
Мати з ним справу - одне задоволення! Тому рекомендую Цебро О.В., як чудового спеціаліста!
Людмила
03 февраля 2021
Я дуже задоволена клінікою Омеда, досягла гарного результату якого я сподівалась, щиро дякую працівникам клініки, а особисто головному лікарю який мене лікував Єрохіній Марині Віталіїївни. Дякую за теплі гарні слова, підтримку, та лікування. Особисто я навправляла свої друзів на лікування. Раджу та буду радити своїм друзям щоб приїжали тільки в клініку Омеда.
Обратная связь

Мы хотим, чтобы наши пациенты получали только квалифицированную помощь, поэтому тщательно следим за качеством услуг.

Написать нам