Людмила Гайдай
09 березня 2024
Оди співати не буду! Але низько вклоняюсь МАРИНІ ВІТАЛІЇВНІ!!! ВЕЛИКА ЛЮДИНА, ВЕЛИКОГО СЛОВА!!!!!
Світлана
15 вересня 2023
Два рази здавала аналізи, кожного разу потрапляла до Віталіни. Професіонал вищого рівня. Швидко та якісно. Не боляче та без синів. Вдячна!!
Маріна
12 вересня 2023
Медичний центр "Омеда", чудова клініка, кваліфіковані спеціалісти уважні до пацієнтів.
Хочу висловити свою подяку м/с маніпуляційній Віталіні, яка дуже вічлива і уважна, майстер своєї справи!
Катерина
19 серпня 2023
Була на консультації у гінеколога Тетяни Анатоліївни Фоміни - дуже задоволена консультацією. Лікар дуже уважно, ретельно мене оглянула, відповіла на мільйон моїх запитань і дала мені рекомендації.
Дякую !
Вероніка
16 серпня 2023
Клініка 10/10, високого класу, я дужеи задоволена результатом після лікування, все дуже чисто, прибранно, та лікарі всі на високому рівні
Ярослава
14 серпня 2023
Завжди буду рекомендувати вашу клініку всім знайомим і рідним. Проходила у Вас УЗД серця. Приємно здивувала лікарка, яка прийняла раніше на прийом (я не прочекала ні хвилини), дуже ретельно все оглянула і простими словами пояснила мою проблему (для мене це важливо, бо я далека від медицини) заспокоїла і порекомендувала до кого варто звернутись на консультацію. Тепер я впевнена, що легко вирішу своє питання і у випадку негараздів буду звертатись лише до Вас!
Анатолій
10 серпня 2023
Хочу висловити велику і щиру подяку МЦ «Омеда» за своєчасну і кваліфіковану допомогу. Я досить тривалий час хворів на гломерулонефрит, під час чергового обстеження виявилось, що мої нирки перестали працювати, це був трохи для мене шок, але я дуже вдячний завідуючій лабораторією Швець Вікторії, яка своєчасно наголосила, щоб я терміново звернувся до нефролога і це якоюсь мірою врятувало мені життя. Через те, що мої нирки погано працювали тривалий час в мене розвинулася анемія і я потребував переливання крові, тому за порадою дружини здав аналіз крові на групу і резус-фактор, і дякуючи Богові, що я перевірив цей аналіз в МЦ «Омеда» , тому що я все життя жив і думав як мені говорили що маю lll групу, а виявилось що маю lV групу крові, і це знову мене врятувало від ускладнень. Далі я готувався до трансплантації нирки і вже без вагань всі обстеження проходив в МЦ «Омеда», до яких не було жодних зауважень у лікарні св. Пантелеймона у м.Львові, де я оперувався. Я дуже вдячний лаборантам Полянській Наталії, Колісник Олені, медичним сестрам, адміністраторам, лікарям УЗД і усім лікарям до кого я звертався у цій клініці за чуйне, уважне , ввічливе, кваліфіковане завжди привітне ставлення. Я і на далі потребую постійного та ретельного обстеження, тому завжди його проходжу в МЦ «Омеда», і раджу своїм рідним та друзям цю клініку.
Якщо Ви розгублені і не знаєте куди звернутись і що робити, коли Ви захворіли, чи хочете пройти профогляд звертайтесь в МЦ «Омеда», тут Вам завжди допоможуть кваліфіковані спеціалісти.
Валентина
27 лютого 2023
Сьогодні проходила УЗД черевної порожнини. Дуже хочу подякувати лікарю Підопригора О.Ю .за висококваліфіковане обстеження,за професійність,,людяність,порядність, ввічливість. Дуже вдячна.
Людмила Гайдай
28 грудня 2022
Вдруге була на прийомі у Єрохіної Марини Віталіївни. Є хоч і маленькі, но позитивні результати. Задоволена!!!
Сергій
07 липня 2022
Клініка високого класу,кваліфіковані спеціалісти,я дуже задоволений результатом після лікування в трихолога
Рекомендую!!!!!
Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам