Естетична медицина

Ін'єкційна косметологія у Вінниці — це один з найшвидших і ефективних варіантів омолодження і рішення ряду естетичних проблем. За допомогою ін'єкцій можна відновити контур особи, поліпшити кровообіг, уповільнити процеси старіння, скорегувати естетичні дефекти і ін. Переваги ін'єкційних методів в тому, що вони дозволяють ввести засіб в не зміна вигляді і необхідної дозуванні, рубців і шрамів на шкірі від ін'єкції не залишається.

Плазмоліфтінг — це інноваційна медична технологія спрямована на омолодження і лікування шкіри і м'яких тканин в цілому без будь-якого хірургічного втручання і застосування штучно синтезованих препаратів. Її проводять в омед тільки після професійної консультації косметолога-дерматолога. Введення в шкіру плазми, багатої на тромбоцити, які одержані від самого ж пацієнта і оброблені спеціальним способом у нього на очах, допомагає активізувати спеціальні процеси автоматичної регенерації, сприяє міжклітинному метаболізму, а також синтезу колагену і еластину з гіалуроновою кислотою, які відповідальні за пружність, свіжість і зволоженість шкіри.

Плазмоліфтінг в наш час найефективніша методика спрямована на позбавлення від ранніх зморшок, лущення і сухості шкіри. Безумовно також є кращим способом лікування вугрової хвороби, як у стадії загострення, так і в період ремісії. Ще однією корисною властивістю даної методики є лікування випадіння волосся і більш того, допомагає прискорити зростання. Процедуру проводять тільки сертифіковані фахівці, лікарі дермато-косметологи, які пройшли навчання у автора методики плазмоліфтінга доктора медичних наук професора Ахмерова Р.Р.

Сучасна косметологія у Вінниці: мезотерапія і біоревіталізація

Мезотерапія — спеціальна процедура яку пропонують в косметології в Вінниці, заснована на ін'єкціях, які дозволяють надавати належний догляд за обличчям і тілом, з метою корекції основних недоліків, а також омолоджує і оздоровлює шкіру. Суть процедури в тому, що вводяться спеціальні, індивідуально підібрані, лікарські препарати, прямо в проблемну зону, таким чином дію препарату чинить максимальний вплив на потрібну зону тим самим не впливаючи на решті організм. При мезотерапії лікарський препарат вводиться мікродозами в осередок патології, і цілеспрямовано впливає на певну зону. Дана методика не має обмежень за віком.

Мета методики Биоревитализация — омолодження шкіри, зволоження. Дана процедура дозволяє вирішити такі проблеми як в'янення, зневоднення шкіри, а також зниження природного тонусу і еластичності, зменшує кількість зморшок, і запобігає передчасному старінню шкіри і, як наслідок, позбавляє від таких недоліків як порушення овалу ліца.сніженіе тургору шкіри.

Професійний косметолог-дерматолог в Вінниці в центрі Омеда

Ін'єкції нейротоксину — одне з найбільш універсальних засобів для боротьби з мімічними зморшками на обличчі і гіпергідрозом (підвищеним потовиділенням) Професійний лікар косметолог-дерматолог центру омед підбере препарати на основі ботулотоксином які застосовуються для корекції вікових змін, мімічних зморшок в зоні верхньої третини особи: лоб, зона перенісся, орбітальна зона (область очей) .Результат видно вже на наступний день.

Контурна пластика обличчя — можливість без операційного втручання підтягнути шкіру, усунути зморшки, значно поліпшити рельєф шкіри, зробити чітким овал обличчя, скорегувати носогубні складки, виконати контурну пластику губ (поміняти їх форму і контур). Метод контурної пластики полягає в застосуванні ін'єкцій спеціально розроблених препаратів гіалуронової кислоти — природного компонента шкіри, який зберігає її пружність і вологість.

Завдяки контурній пластиці за допомогою гіалуронових кислоти можна не тільки усунути дрібні зморшки, але і зробити пластику інших великих зморшок і носогубних складок, що дозволяє «зліпити» та особа, яка ви захочете. Збільшення форми губ (контурна пластика губ), створення обсягу виличної області — це не вимагає реабілітації і може змінити ваш образ кардинально.

Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам