Лазерная эпиляция

   Лазерна епіляція - досить ефективний метод видалення волосся. Її застосування вирішує проблему зайвої рослинності в нетипових місцях, особливо у жінок - на обличчі, шиї і грудей. У Медичному Центрі "Омеда" цю процедуру проводять досвідчені фахівці на диодно лазерній установці «Coherent Light Sheer", новітньої розробки американської медичної корпорації Coherent. Під час проведення процедури пацієнти відчувають мінімум неприємних відчуттів. Волосся над верхньою губою можна видалити за 20 хвилин, а в зоні бікіні - за 1-1,5 години. Крім того, лазерну епіляцію проводять незалежно від пори року, тільки за кілька тижнів до цього не рекомендується активно засмагати на сонці без використання захисної косметики.

   Лазерний промінь має антибактеріальну та протизапальну дії, тому алергічні реакції після проведення лазерної епіляції виникають вкрай рідко. Шкіра при проведенні процедури на якісному обладнанні абсолютно не травмується, тому що лазерне випромінювання повністю поглинається темним пігментом волосків і при цьому не впливає на навколишні шкірні покриви.

У порівнянні з біоепіляцією (видаленням волосся воском, карамеллю і смолою) лазерний апарат в меншій мірі доставляє пацієнтам хворобливі відчуття. Та й результат зберігається на все життя, якщо ви проведете кілька якісних процедур. Механічне гоління призводить до запалення і вростання волосся, чого не буває при лазерній епіляції. Видалення волосся лазером дуже схоже з фотоепіляцією, але вченими було відмічено, що ефективність від застосування лазерного випромінювання набагато вище.

Підготовка до проведення лазерної епіляції:

- За 2-4 місяці до проведення лазерної епіляції необхідЛазерна епіляціяно виключити вищіпування волосся і всі заходи, які так чи інакше травмують волосяні цибулини. В іншому випадку ви не досягнете того ефекту, на який розраховуєте.

- Рекомендується за 2-4 тижні до контакту з лазерним променем не виходити на вулицю без використання сонцезахисної косметики, так як на засмаглій шкірі лазерна епіляція не проводиться. Подібна підготовка здійснюється і з метою профілактики появи пігментації після сеансу лазерної терапії. Не варто навмисно засмагати (в тому числі і в солярії) і наносити на тіло засоби для засмаги.

- Якщо волосся, які ви плануєте видаляти, надмірно довгі, то для запобігання мікроопіків шкіри їх необхідно трохи відстригти або обережно збрити. Довжина волосся повинна бути не більше 1-2 мм., Так як вони під впливом лазера під час епіляції будуть плавитися і згоряти, травмуючи шкіру.

- Не можна за тиждень до процедури використовувати спиртові тоніки і лосьйони, а в день епіляції - дезодоранти та будь-які косметичні засоби.

- Лазерну епіляцію найкраще проводити за тиждень до або після менструації з метою зменшення виникнення больових відчуттів.

Необхідна кількість процедур:

   Для області обличчя зазвичай потрібно 4-8 сеансів лазерної епіляції. Волосся в пахвовій западині і в зоні бікіні видаляються за 3-5 процедур. При гормональних порушеннях ефективність лазерної епіляції може бути знижена, тому перед використанням даної методики необхідно нормалізувати рівень гормонів і пройти курс лікування у ендокринолога.


Найнижча ціна в місті Вінниця

Наші ціни
---------------------------------------------Жіноча епіляція---------------------------------------------
Верхня губа
150
Підборіддя
150
Щоки
210
Віски
150
Міжбрів'я
120
Під бровами
100
Лінія лобу
100
Вуха
100
Все обличчя
270
Шия спереду/ ззаду
180
Руки повністю
500
Передпліччя
350
Кисті + пальці рук
150
Пальці кистей
100
Пахова область
230
Зона лобка (сідниць)
300
Зона екстра бікіні (статеві губи + міжсіднична складка)
450
Зона середнього бікіні (по лінії трусиків)
350
Бікіні глибоке (статеві губи + лобок + межсіднична складка + бікіні по лінії трусиків)
650
Ареоли молочних залоз
140
Біла лінія живота
150
Живіт
300
Вся спина
700
Верхня половина спини
510
Поперекова область
300
Ноги повністю
1200
Стегна повністю
770
Внутрішня / зовнішня / задня / передня частина стегон
300
Гомілки + коліна
600
Тильна сторона стопи
80
Пальці ніг
100
Видалення одиничних волосків
10
Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам