Біоревіталізація —  це ін'єкційний спосіб омолодження особи шляхом введення під шкіру гіалуронової кислоти. Дана речовина запускає процеси відновлення на клітинному рівні і сприяє підтримці природного рівня вологи. Крім того, після уколів в дермі починається інтенсивна вироблення колагену і еластину. Як результат —  шкіра стає більш пружною і підтягнутою.

Біоревіталізація в Вінниці з'явилася досить давно, багато хто вже встигли оцінити позитивний ефект від процедури. Показанням для ін'єкцій може послужити зниження тонусу шкірних покривів, сухість і зневоднення, поява зморшок, вугрі, гіперпігментація і купероз.

У «Омеда» кваліфіковані косметологи виконують биоревіталізацію, використовуючи високоякісні препарати. Записатися на консультацію можна прямо зараз, заповнивши електронну форму.

Особливості біоревіталізації

Процедура має мінімум протипоказань. Біоревіталізацію не слід проводити пацієнтам, що страждають захворюваннями крові або мають підвищену чутливість до гіалуронової кислоти. Перед курсом ін'єкцій слід відмінити прийом антикоагулянтів і антибіотиків.

Загальна інформація:

  • Біоревіталізація проводиться курсами. Для досягнення найкращого ефекту необхідно пройти від 4 до 6 сеансів.
  • Ін'єкції тривають 30-40 хвилин. Лікар акуратно вводить гіалуронову кислоту під шкіру, обробляє місця уколів. Можливі невеликі больові відчуття.
  • Точки введення препарату можуть припухнути. Це природна реакція організму, яка зникне через кілька годин.

Відразу після процедури потрібно утриматися від перебування під прямими сонячними променями, виключити відвідування саун і соляріїв. Інтенсивність спортивних тренувань краще знизити, щоб уникнути попадання в місця уколів поту і шкірного жиру.

Крім обличчя, біоревіталізацію застосовують для області рук, декольте, шиї. Курси ін'єкцій можуть виконуватися в будь-який час року, без обмежень. Перший сеанс можна проводити вже у віці 25 років, оскільки саме в цей період природна вироблення гиалурона організмом починає сповільнюватися.

У медичному центрі «Омеда» біоревіталізація проводиться при повному дотриманні гігієнічних і санітарних норм. Клієнт завжди може поставити лікарю питання, що цікавлять, дізнатися терміни придатності препаратів.

Біоревіталізація Вінниця: переваги

Біоревіталізація, ціна якої в Вінниці цілком прийнятна, має кілька переваг у порівнянні з іншими видами омолоджуючих процедур.

  • Глибоке вплив. Гіалуронова кислота потрапляє в нижні шари епідермісу і працює на клітинному рівні.
  • Стійкий ефект. Результат, отриманий після курсу ін'єкцій, зберігається до півроку. Загальний стан шкіри значно поліпшується, зникають хронічні висипання.
  • Безпека. Сучасна ін'єкційна косметологія не травматична.

Дипломовані медики нашого центру чекають Вас. Звертайтеся!

Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам