Трихоскопия_Омеда

Один з найбільш передових і ефективних способів пересадки волосся є FUE Sapphire (Follicular Unit Extraction - екстракція фолікулярних об'єднань). Він був розроблений американськими трихолога Робертом Бернштейном і Вільямом Рассманом в кінці 80-х років. Технологія не передбачає розрізів на шкірі, отже, в донорській зоні не утворюються шрами і рубці. При грамотному проведенні операції приживаються абсолютно всі графти (пересаджуємо фолікулярні об'єднання). Реабілітаційний період займає близько тижня, ріст волосся почитається через 3 місяці і триває все життя.

Якщо Вам потрібна пересадка волосся безболісним бесшовним методом Sapphire FUE в м. Вінниця, то в медичному центрі «Омеда» Вас проконсультує Єрохіна Марина Віталіївна - дипломований фахівець з 19-річним досвідом роботи, який підтвердила свою кваліфікацію за кордоном і є офіційним представником в Україні голландсько-турецької клініки "HairTimeIstanbul".

Турецька клініка з пересадки волосся має величезний досвід в трансплантації. Вона була відкрита в 2006 році і за цей час провели понад 8 000 операцій з пересадки волосся. Команда трансплантологів використовують тільки найсучасніші методи пересадки волосся методом Sapphire FUE та DHI. А також безболісну, безін'єкційну анастезію Dermojet.

Завдяки сучасним технологіям реабілітаційний період тривае тількі тиждень.

Консультація з пересадки волосся - безкоштовна!  (можливо он-лайн)

Важливо! Сама операція по пересадки волосся проводиться в партнерській клініці в Стамбулі (Туреччина), де Ви отримуєте після проведеної трансплантації сертифікат на довічну гарантію на пересаджене волосся.

Трихолог,консультант по пересадці проконсультує Вас і проведе трихологічну підготовку до операції, попередньо зібравши анамнез Ваших захворювань, а також  можливо супроводжування Вас на операцію і ведення в післяопераційний період на протязі року

пересадка волос

Чому Вам варто звернутися за послугою з пересадки волосся саме до нас:

 • трансплантологи, з якими ми співпрацюємо, мають 13-річний досвід роботи в цій галузі;
 • завдяки нам вже проведено більше 8000 успішних операцій;
 • ціни в Україні - найнижчі;
 • партнерська клинка в Туреччині, де проводяться всі операції, сертифікована Tuv и ICO;
 • тільки у нас Ви з самого початку перебуваєте під постійним супроводом досвідченого лікаря-трихолога в Україні і Туреччині;
 • всі Ваші побажання обов'язково будуть враховані;
 • фіксована ціна за будь-яку, навіть максимальну кількість волосяних графтів (!);
 • вартість включає в себе: необхідні лабораторні дослідження і медикаменти,
 • трансфер до Туреччини, проживання в 5 * готелі,
 • посттрансплантаційний догляд за волоссям;
 • в післяопераційний період при необхідності лікар-трихолог буде оглядати Вас за допомогою відеотрихоскопа;
 • 50% знижки на PRP-плазмотерапія для наших пацієнтів;
 • реабілітаційний період - тиждень

Операція з пересадки волосся: особливості проведення за методом Sapphire FUE

FUE передбачає забір донорського матеріалу з потиличної частини. У цій області волосся росте на 30% нижче, ніж в інших зонах голови. Якщо там знаходиться недостатня кількість волосяних цибулин, є можливість взяти графти з інших частин тіла, наприклад, з грудей, паху, рук або бороди.

Канали для пересадки нового волосся робляться за допомогою PEN з накінечніком з кристала САПФИР,в результаті чого йде меньша травматизація тканин,підвищується приживляемость пересаджених графтів, а також зменьшуется реабілітаційний період

Метод ефективний при різних ступенях андрогеного облисіння, рубцовой алопеціі,а також підходить для відновлення волосяного покриву, втраченого в результаті появи опікових або посттравматичних рубців.

Операція займає від 4 до 8 годин і виконується наступним чином:

 • За допомогою хірургічного мікродвигуна (Панча) графти витягуються з донорської області. Отримані фолікулярні об'єднання обробляються перед пересадкою.
 • Готується реципієнтна зона, в ній формуються спеціальні канали спеціальним наконечніком з кристала САПФІР, в які буде проведена імплантація.
 • Імплантація графтов відбувається послідовно, в шаховому порядку. Кожне об'єднання полягає окремо, максимально акуратно і дбайливо.

FUE пересадка - трудомісткий процес, що вимагає від хірурга граничної концентрації. Проведення даної процедури слід довіряти професійним медикам, тільки в цьому випадку можна гарантувати позитивний результат операції. Завдяки трихологу центру «Омеда» здійснено вже понад 6000 успішних пересадок.

Количество графтов

Безшовна пересадка волосся Вінниця: переваги

Безшовна пересадка волосся у Вінниці стрімко набирає популярність. Це не дивно, оскільки метод FUE повністю безпечний і безболісний. До його безперечних переваг слід віднести:

 • Швидке загоєння мікроотворів. Після трансплантації пацієнт відразу відправляється додому. Больові відчуття відсутні, голову можна мити в наступний день, не відчуваючи дискомфорту.
 • Естетичність і натуральність. Графти розподіляються точково, що забезпечує природність волосяного покриву. Максимальна щільність досягається вже через 12 місяців після операції.

Фото пациентів до та після:

Пересадка волосПересадка

 


Відгуки пацієнтів:

Ми пропонуємо дешеву операцію з пересадки волосся FUE в Туреччині за демократичною ціною за максимальну кількість графтів. Запитайте у трихолога про пересадку волосся у Вінниці, Києві, Запоріжжі, Одесі та Львові (Україна). Запишіться на безкоштовну консультацію або задайте питання онлайн!

Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам