Трихолог Ерохина М.В

Кожен з нас, так чи інакше, кожен день стикається з проблемою випадінням волосся. Під час сну, миття голови і розчісування, ми втрачаємо в середньому від 60 до 100 волосин щодня. Це нормальний фізіологічний процес, що протікає в організмі будь-якої здорової людини. Однак, по ряду причин (гормональний дисбаланс, стрес, прийом деяких лікарських засобів, ряд захворювань і багато іншого) в життєвому циклі волосяного фолікула можуть відбуватися збої, через які нові волосини не встигають замінювати випали і відбувається зменшення волосяного покриву голови. Дана проблема може викликати цілий ряд негативних психологічних наслідків, особливо у дівчат, для яких краса і здоров'я волосся за ступенем важливості можна порівняти з фігурою і зовнішністю. Та й серед чоловіків навряд чи знайдуться ті, кого обрадує подібна ситуація.

У такій ситуації необхідна допомога грамотного фахівця — трихолога в Вінниці.

У медичному центрі «Омеда» досвідчений лікар Єрохіна Марина Віталіївна, трихолог зі стажем роботи 16 років, визначить причину випадання волосся або облисіння, починаючи з огляду шкіри голови і цибулини волоса за допомогою сучасного цифрового відеотрихоскопа Dr. Camscape.Трихолог_Винница_МЦ Омеда

За допомогою трихоскопії лікар може поставити діагноз і призначити лікування пацієнтові при випаданні волосся, вже на першому візиті до трихолога в Вінниці.

Для уточнення діагнозу пацієнту можуть бути рекомендовані додаткові дослідження, такі як, аналіз крові, дослідження гормонального фону, ультразвукове дослідження. Всі отримані дані аналізуються і лікар робить свій висновок. При необхідності, в Медичному центрі «Омеда» пацієнт може отримати консультації суміжних фахівців, таких як гінеколог-ендокринолог, ендокринолог, невропатолог та ін.

Після встановлення правильного діагнозу (а це дуже важливо!) Трихолог створює індивідуальний, комплексний алгоритм лікування алопеції (облисіння) в Вінниці.

Трихологія у Вінниці: причини випадіння волосся

Які ж захворювання виділяють в трихології:

  • Симптоматична алопеція — це тимчасове явище. Тут організм просто забив на сполох в слідстві стресів, неправильного харчування або серйозної терапії. Правда, є фактор ризику, коли фолікули не просто завмирають на якийсь час, а в прямому сенсі слова - отруюються випромінюванням або хіміотерапевтичними процедурами в разі серйозних онкологічних операцій.
  • Дифузна алопеція може відбуватися в результаті фізіологічної гормональної перебудови організму при статевому дозріванні, вагітності і годуванні грудьми, в клімактеричний період. У перших двох випадках надмірне випадіння волосся не рахується патологічним і носить тимчасовий характер після стабілізації гормонального фону. Під впливом різних провокуючих чинників воно може бути більш-менш вираженим.

Дифузне облисіння характерно рівномірним випаданням волосся різного ступеня. Втрата всього волосся зустрічається вкрай рідко. Його поділяють на:

  • анагенове, яке відбувається в період активного росту волосся;
  • телогенове — випадання волосся в фазу спокою фолікулів.

Найбільш часто дифузне облисіння провокується стресовим станом, прийомом наркотичних, деяких лікарських препаратів і контрацептивних засобів, недоліком мікроелементів, особливо при прихованому дефіциті заліза у жінок з порушеннями менструального циклу, а також у людей, які перенесли резекцію шлунка, внаслідок поганого засвоєння заліза через нестачу вітаміну "В12" і багатьох інших причин.

  • Андрогенна (андрогенетическая) алопеція це безповоротне випадання волосся, яке у жінок зустрічається рідше, ніж у чоловіків. Однак в останні 5-6 років число представниць прекрасної статі, у яких діагностується ця недуга, зростає страхітливими темпами. Захворюваність андрогенної алопецією відбувається на генетичному рівні і передається у спадок.
Трихологія

Головна причина втрати волосся при андрогенній алопеції — шкідлива дія на волосяні фолікули дигидротестостерона (це біологічно активна форма чоловічого статевого гормону тестостерону). Схильність до такого випадання волосся дуже часто є спадковою. При цьому багато вчених схильні вважати, що найчастіше схильність до випадання волосся передається по материнській лінії.

Андрогенній алопеції схильні як чоловіки, так і жінки. Симптоми і прояви облисіння у різних статей різні. Чоловіча андрогенна алопеція починає проявлятися з проредіння волосся в скроневих областях, потім страждає лоб і потилиця. Завершується цей процес випаданням волосся в центрально-тім'яній області. При відсутності лікування випадіння волосся, андрогенетична алопеція прогресує і призводить до об'єднання лобової і тім'яної областей. Вони стають повністю лисими.

Андрогенна алопеція у жінок не приводить до повного облисіння і характеризується проредінням волосяного покриву в тім'яній області. Волосся тут стає більш тонким й ламким.

Трихологія

Андрогенна алопеція за жіночим типом

Вогнищева або гніздова алопеція — це складний процес на рівні імунної системи. Поки ні трихологи, ні генетики чітко описати проблему не можуть. Зрозуміло те, що за початок такої патологічної зміни цибулин у волосся відповідає ген, який якийсь час знаходиться в сонному стані. «Збуджують» його вірусні захворювання, стреси або будь-які інші фактори ризику.

Основний симптом осередкової алопеції — це випадіння волосся на більш-менш великій ділянці шкіри голови. Зазвичай випадіння волосся починається з невеликих зон, круглої або овальної форми. Поверхня шкіри в лисинах при алопеції гладка і може бути лише злегка запаленою.

Рубцева алопеція — це процес незворотньої втрати волосся, що розвивається через загибель волосяних фолікулів при запаленні або іншому патологічному процесі, який закінчується утворенням рубців. Такі симптоми можна спостерігати при хронічних шкірних захворюваннях, що зустрічаються досить рідко — при червоному вовчаку, плоскому лишаї, фолікулярному муцинозі, епіляційний фолікуліт, важкій формі вугрової висипки і інших.

Причини винекнення рубцевої алопеції:

У розвитку перерахованих хвороб відіграє роль злам імунної системи і розвивається через це агресія, спрямована на клітини волосяних цибулин. Сприяють цьому стреси, вакцини (щеплення), травми, операції, надлишок ультрафіолетового опромінення та інші причини.

Лікування облисіння, Вінниця

ТрихологияЛікування рубцевої алопеції (облисіння) не завжди дає ефективний результат, але уповільнити процес і поліпшити стан шкіри можливо.

Лікування кожного виду алопеції (облисіння) підбирається індивідуально. У терапії випадання волосся і облисіння місцево використовуються препарати, що містять миноксидил, фітоестрогени, фактори росту, стовбурові клітини яблук та інші компоненти. А також використовуються різні ін'єкційні методики і плазмоліфтінг.

Одним з основних методів лікування облисіння у трихології є плазмоліфтинг (Plasmolifting ™) . Застосування цього методу дозволяє місцево стимулювати ріст волосся, запобігти їх випадання і поліпшити якість стрижня волоса: підвищити блиск, еластичність і густоту, значно зменшити його перетин.

Лікування випадіння волосся у Вінниці

Плазмотерапия_Винница_ОмедаЯк працює Плазмоліфтинг волосся?

В основі процедури Plasmolifting ™ лежить запатентований метод обробки крові пацієнта за допомогою біотехнологічних пробірок і особливого принципу центрифугування. В ході процедури з крові виділяється ін'єкційна форма тромбоцитарної аутоплазми, яка і є продуктом для введення в шкіру голови.

Тромбоцитарна аутоплазма містить в собі фактори росту, амінокислоти, мікроелементи, гормони, білки і вітаміни у природній комбінації. Введена в шкіру пацієнта тромбоцитарная аутоплазма запобігає відмиранню волосяних цибулин і «перемикає» їх з фази випадіння, в фазу зростання. В результаті впливу плазми поліпшується мікроциркуляція і клітинний метаболізм, підвищується місцевий імунітет шкіри голови, пригнічується патогенна флора, відбувається активне живлення волосяних цибулин.

У разі, коли консервативна терапія не приносе бажаного результату, використовується мало инвазивна пересадка волосся методом FUE. Цим методом досягається швидкий і максимальний ефект при андрогенній алопеції, а також за певних видах рубцевої алопеції.

Цей спосіб трансплантації волосся найменш травматичний, так як волосся — графти (фолікулярні об'єднання) вилучають з донорської зони за допомогою спеціального апарату, не вдаючись до розрізів і швів. Пересаджені методом FUE волосся ростут протягом усього життя і вже ніколи не випадають. Метод FUE не залишає на шкірі ніяких слідів і шрамів, а пересаджені волосся виглядають природньо.

Пересадка волос

Після того, як проведена трансплантація волосся, на потилиці не залишає лінійних рубців. Вже через 2 тижні донорська зона набуває абсолютно природний вигляд, чого не дають інші способи пересадки волосся. У тому випадку, якщо на потилиці клієнта донорський запас убогий, при використанні безшовного методу можна взяти графти (пересаджуємо фолікулярні об'єднання) з інших частин тіла, що володіють волосяним покровом (груди, руки, ноги, пах, борода)

Вся процедура займає 4-6 годин, після чого можна відразу ж повернутися додому. Больові відчуття під час і після трансплантації відсутні. Вже на наступний день після пересадки можна мити голову. Період повної реабілітації — не більше 7 днів; тобто через тиждень шкіра голови стає абсолютно гладкою, без найменших слідів. ВСІ пересаджені волосся гарантовано приживаються. Волосся починає рости через 3 місяці, максимальної густоти досягають через рік і ростуть протягом всього життя.

Трихология

Трансплантацію волосся нашим пацієнтам роблять фахівці з міжнародною кваліфікацією і досвідом роботи більше 15 років!

Наші ціни
Первинна консультація + відеоскопія
650 грн
Повторна консультація
270 грн
Контроль динаміки лікування
150 грн
Плазмотерапія
1050 грн
Мезотерапіяверхньої частини голови
805 грн
Підшкірна ін’єкція
780 грн
АМК плазма
10 260 грн
Антрадермальна індукція стовбурових клітин
2500 грн
Біокаскад біостимуляція
2005 грн
Стимуляція Hair Forest
3000 грн
Stylage XL
5900 грн
Нейроміс
3500 грн
Stylage М
5300 грн
Juvi derm
5800 грн
Ліполітики
2700 грн
Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам