Живіт більше не болить

 

Скажи мені, що ти їси - і я скажу хто ти. Дійсно, якість харчування сучасного городянина залишає бажати кращого. Швидкі перекуси незрозумілої якості вуличним бутербродом, безліч спокус у вигляді шкідливих, але дуже смачних продуктів в супермаркетах; присутність не потрібних, а іноді небезпечних хімічних сполук в здорових, на перший погляд продуктах. Це призводить до захворювань шлунково-кишкового тракту.

Медичний центр «омед» пропонує пакет послуг «Живіт більше не болить» спрямований на профілактику і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей і дорослих, який включає:

Первинну консультацію і огляд гастроентеролога (дитячого або дорослого) + УЗД органів травлення + загальний аналіз крові + загальний аналіз сечі + аналіз калу на дисбактеріоз + повторну консультацію та огляд гастроентеролога зі знижкою 10% від загальної суми перерахованих послуг (стара ціна - нова ціна).

Знижка діє при одноразової оплати пакета «Живіт більше не болить». Знижка на пакет «Живіт більше не болить" не додається до знижки за дисконтною карткою. Знижка на пакет «Живіт більше не болить» додається до знижки «Привітальна».

Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам