Прием гастроэнтеролога Винница в МЦ "Омеда"

У будь-якому багатопрофільному медичному закладі першим лікарем, який обстежує пацієнта, найчастіше виявляється терапевт. Перед ним стоїть головне завдання, визначити діагноз або сформувати гіпотезу про захворювання пацієнта. І, далі, або лікувати самостійно, якщо захворювання не має хронічних або гострих патологічних проявів. Або направити до більш вузького фахівця. А в разі болю в животі - до лікаря гастроентеролога.

Наші пацієнти можуть отримати кваліфіковану допомогу з проблем гастроентерологічного характеру, простіше кажучи, захворювання шлунково-кишкового тракту.

Не секрет, що хвороби органів травлення сьогодні турбують практично 100% наших сучасників. І причин цьому маса - неякісна їжа, часом складається повністю з хімічного складу, швидкі перекушування, стреси, інфекції ...

Якщо ви відчуваєте, вам слід негайно звернутися за консультацією до лікаря гастроентеролога медичного центру «Омеда», Вінниця:

  • нудоту, блювоту;
  • тяжкість і / або біль в животі;
  • проноси або запори;
  • часту печію або відрижку;
  • метеоризм;
  • біль "під ложечкою".

Приватний гастроентеролог у Вінниці допоможе вирішити ваші проблеми зі шлунком
Не варто відкладати візит до лікаря гастроентеролога медичного центру «Омеда», Вінниця, приймаючи «виписані» самому собі препарати, які часто просто маскують хворобу, прибираючи симптоми захворювання. Запущені захворювання лікуються довше і складніше, а іноді переходять в хронічну форму, назавжди позбавляючи звичного способу життя. Лікар гастроентеролог в ефективній взаємодії з іншими фахівцями медичного центру «Омеда», Вінниця, допоможе правильно діагностувати і впоратися з такими проблемами як:

  • гастрит;
  • виразка шлунку;
  • дисбактеріоз;
  • жовчнокам'яної бользнью тощо.

Звертайтеся за консультацією гастроентеролога в Омеда

Один з найважливіших факторів здоров'я організму - шлунково-кишковий тракт, який нормально працює . Саме в процесі конвеєрної переробки надходить їжа в наш організм, де отримує всі необхідні елементи для нормальної життєдіяльності та енергії.

Якщо проводити порівняння - шлунково-кишкового тракту - це високотехнологічний хімічний цех, в якому не можна допускати простого або більш швидкого проходження кожного етапу обробки їжі, надлишок або недоліки «реактивів» - слини, жовчі, шлункового соку, ферментів тощо, якісного «відділення» і засвоєння необхідних елементів та виведення всього, що не використовується організмом. Своєчасне звернення за консультацією до лікаря гастроентеролога медичного центру «Омеда», Вінниця - допоможе вам отримати максимальне налагодження такого складного і потрібного механізму, забезпечити бажану легкість і активну життєдіяльність!

 

Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам