Дерматолог

Лікар дерматолог медичного центру «Омеда» в місті Вінниця — займається здоров'ям шкіри людини її будовою, функціонуванням, профілактикою захворюванням і їх лікуванням.

Крім того, лікар дерматолог відповідає за проблеми придатків шкіри — нігтів, волосся і слизових. Можна сказати, що лікар дерматолог медичного центру «Омеда», Вінниця, має найбільший простір для лікування — у дорослої людини площа шкірного покриву варіюється від 1,5 до 2,3 м.кв.

Людська шкіра — абсолютно виняткова тканина з унікальними властивостями: міцна, еластична, пориста, водонепроникна, антибактеріальна, чутлива, що підтримує тепловий баланс, оберігає від згубного впливу зовнішнього середовища, в тому числі впливу сонячних променів, що виділяє жир, здатна виробляти пахучі речовини і відновлюватися ( регенерувати), а так само поглинати одні необхідні хімічні елементи і відторгати інші.

Лікар-дерматолог медичного центру «Омеда» в місті Вінниця — допоможе вам зберегти або відновити перераховані характеристики здорової шкіри, волосся, нігтів і слизових зон. Дерматологічні проблеми можна розділити на дві великі підсистеми:

 • захворювання шкіри та її придатків,
 • захворювання слизових.

Звичайно, захворювання шкіри, як і будь-якої іншої частини організму варто розглядати, як одна з ланок загальної системи. Необхідно розуміти, що шкірні конфігурації (висип, лущення, почервоніння та ін.) — можуть бути проявом порушенням роботи інших внутрішніх органів, нервової або ендокринної систем, системних захворювань, складнощами з адаптаційними властивостями організму. Тому, досвідчений лікар-дерматолог медичного центру «Омеда», Вінниця, крім експертної оцінки стану шкіри обов'язково призначає додаткові лабораторні або клінічні аналізи та обстеження.

Всі зусилля розсудливої людини повинні спрямовуватися не до того, щоб лагодити і конопатити свій організм, як вутлу і діряву туру, а до того, щоб влаштувати собі такий спосіб життя, при якому організм якнайменше приходив би в засмучений стан, а отже, як можна рідше потребував лагодження.

Для діагностування дерматологічних захворювань в медичному центрі «Омеда», Вінниця, використовується метод порівняння здорових і пошкоджених ділянок шкіри, слизових, волосся і нігтів. В тому числі за допомогою 200 кратного збільшення за спеціальними мікроскопом. Тому що, в лікуванні дерматологічних проблем в медичному центрі «Омеда», Вінниця на перше місце ставить результат, а це означає виявлення кореневої причини захворювання і паралельне позбавлення від недуги і його шкірних проявів. 

До хвороб, з якими успішно справляються в медичному центрі «Омеда» можна віднести:

 • вугрової хвороби;
 • псоріазу;
 • нейродерміту;
 • демодекса;
 • атопічного дерматиту;
 • алергій;
 • грибкових захворювань шкіри і її придатків;
 • герпесу;
 • вірусних папілом;
 • бородавок;
 • «судинних зірочок»
 • «пяточных шпор»и др.
Наші ціни
Консультація первинна дерматолога
500 грн
Консультація первинна дерматолога з цифровою дерматоскопією
550 грн
Консультація повторна дерматолога
300 грн
Контроль динаміки лікування
200 грн
Консультація первинна косметолога
200 грн
Кріомасаж
200 грн
Кріодеструкція папілом 1 елемент
350 грн
Кріодеструкція папілом , бородавок від 2 до 4 елементів
400 грн
Кріодеструкція папілом , бородавок від 4 по 1шт.
50 грн
Екцізіонная біопсія 1 елемента з укладенням (1 категорія)
690 грн
Екцізіонная біопсія 1 елемента з укладенням (2 категорія)
1200 грн
PRX - пілінг
1735 грн
Мезотерапія обличчя
855 грн
Ботокс 1 зона
2505 грн
Плазмоліфтінг
1300 грн
Диспорт
2500 грн
Видалення доброякісних утворень ( бородавок, міланоми, папілом, себорейних кератом , підошовних бородавок , контагіозного маллюсков і т.д.) апаратом Фотек (радіохвильовий ніж) - за 1 елемент
265 грн
Коагуляція судин апаратом Фотек - 1 елемент (радіохвил. ніж)
265 грн
Анестезія ін'єкційна, 2 мл
110 грн
Анестезія аплікаційна, 1 мл
100 грн
Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам