У захворювань дитячого віку є свої особливості, і далеко не всі методи діагностики і дослідження можуть бути застосовані до дитини. Тому для постановки і уточнення діагнозу, а також для контролю розвитку внутрішніх органів призначається дитяче УЗД в м.Вінниця.

УЗД для дітей: особливості

УЗД — сучасний високоінформативний метод візуального дослідження, який не має протипоказань і обмежень за віком або вазі дитини. Тому УЗД призначається як для підтвердження діагнозу, так і планово, з метою профілактичного дослідження розвитку внутрішніх органів у дітей.

Плюси УЗД:

  • безпека — процедура нешкідлива для дітей будь-якого віку, тому її призначають як для внутрішньоутробного дослідження, так і для обстеження недоношених немовлят, що дозволяє виявляти аномалії розвитку на ранніх стадіях;
  • інформативність — в процесі УЗД визначається морфологія майже будь-якого органу, а застосування доплерографії дає можливість оцінити кровоток у судинах певного органу або ділянці тканини;
  • доступність — апарат УЗД є практично у всіх клініках.

До деяких видів УЗД пацієнту необхідно підготуватися. Наприклад, дослідження органів черевної порожнини проводиться строго натщесерце, а органи малого тазу і нирки обстежуються тільки з повним сечовим міхуром.

Ультразвукове дослідження дітей — один з найшвидших і точних видів діагностики, який дозволяє швидко встановити причину хвороби і або почати лікування, або перейти до уточнюючих діагностичних процедур. Крім того, сканер УЗД застосовується для контролю малоінвазивних втручань.

Нейросонографія — УЗД головного мозку дитини

НСГ — ультразвукове дослідження мозку новонародженого або дитини до 1 року через природні отвори в черепі (відкриті джерельця). Планова нейросонографія проводиться дітям у віці 2-3 місяці (підготовка не потрібна). Однак є свідчення, при яких НСГ може бути проведена і раніше:

  • недоношеність;
  • маса тіла при народженні менше 2800 г;
  • ознаки ураження центральної нервової систем;
  • травми і запальні захворювання мозку;
  • підозра на гідроцефалію, пухлина, кісту;
  • обтяжений анамнез і ряд інших свідчень.

НСГ надає не тільки діагностичні можливості (за умови відкритого джерельця), але і дозволяє в динаміці оцінювати розвиток паталогічна процесу і ефективність лікування.

Дитяче УЗД в клініці «Омеда»

Дитяче УЗД в клініці «Омеда»

Медичний центр «Омеда» надає якісні послуги за конкурентними цінами, забезпечуючи максимальний комфорт для пацієнтів будь-якого віку. Весь наш персонал від адміністрації до головного лікаря постійно підвищує кваліфікацію. У «Омеда» можна пройти педіатричне УЗД і нейросонографію: дослідження проводять професіонали за допомогою сучасного обладнання, що забезпечує високу точність діагностики.

Звертаючись в нашу клініку, ви можете бути впевнені у високому професіоналізмі наших фахівців і комплексному підході до обстеження та лікування маленьких пацієнтів.

Наші ціни
УЗД серця
370
УЗД черевної порожнини та нирок
320
УЗД черевної порожнини
280
УЗД нирок і сечового міхура
270
УЗД головного мозку дітей (Нейросонографія)
300
УЗД вилочкової залози (тімуса)
260
УЗД вилочкової залози (тімуса)+Нейросонографії (НСГ)
480
УЗД кульшових суглобів у дітей
300
УЗД мошонки
230
УЗД м'яких тканин
210
УЗД лімфатичних вузлів
210
УЗД слинних залоз
210
УЗД молочних залоз
210
УЗД суглобів (гомілкових, плечових, колінних, ліктьових) пара
300
Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам